Sponsored links
Android APK Çeşmeliler Otomotiv 1.8

Çeşmeliler Otomotiv 1.8 APK Free Download

By: DIVAN YAZILIM BILISIM EGITIM DANIS. HIZ. LTD. STI. - in: Transportation
Sponsored links

Çeşmeliler Otomotiv 1.8 is the Best Free Transportation by DIVAN YAZILIM BILISIM EGITIM DANIS. HIZ. LTD. STI.

Çeşmeliler Koll. Şti. Halil İbrahim Deniz, Necip Deniz ve Ahmet Deniz önderliğinde 1968 yılında kuruldu. O günden bugüne büyük bir hızla büyüyen ve gelişen Denizli merkezli firma, otomobil ve hafif ticari araçlara satış sonrası hizmetleri vermektedir. Firmamız Mercedes Benz Türk A.Ş.'nin yetkili servisidir.
Bu uygulamamızda kurumsal bilgilerimiz, hizmetlerimiz, 2. el araç sistemimiz, mobil randevu ve yol yardımı gibi modüllerimizi kullanabilirsiniz.
Tek tuşla yol yardım ekiplerine ulaşabilir, bulunduğunuz konumdan Çeşmeliler Otomotiv'e yol tarifi yapabilir, ihtiyaç anında konumunuzu SMS ile yol yardım ekiplerimizin cep telefonuna ulaştırabilirsiniz.
Ayrıca Mobil Randevu bölümünden bakım, servis ve araç kiralama gibi hizmetlerimiz için randevu alabilirsiniz.
Cesmeliler Mercedes Benz, ACT Auto Club, ACT Car Care, Oto Kuaför, Bosch Car Care, Polytop,ALC (AUTO LIFE CENTER) , Oto Yıkama gibi hizmet ve servislerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan Çeşmeliler Otomotiv olarak Android uygulamamızı hizmete sunmaktan mutluluk duyarız.
Saygılarımızla,
Çeşmeliler Koll. Şti.

Disclaimer

Çeşmeliler Otomotiv version 1.8 is the property and trademark from DIVAN YAZILIM BILISIM EGITIM DANIS. HIZ. LTD. STI., all rights reserved by . Click on the above link to proceed to the APK file download page.
All files of APK apps here are for personal use only, if any APK download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it any way. Thanks so much for your interest in our freeapk123.info website!

Sponsored links

What's New in Çeşmeliler Otomotiv - Version:1.8


No Change Log.

Other users also looks for:

Related Çeşmeliler Otomotiv, Çeşmeliler Otomotiv APKÇeşmeliler Otomotiv download APKdownload Çeşmeliler Otomotiv APKÇeşmeliler Otomotiv free downloadfree Çeşmeliler Otomotiv download APK